17 Ocak 2017 Salı

Behiye Gelince...

Behiye ile ilişkimiz tuhaf ilerliyor... Bazen mezara kadar paçamı bırakmayacakmış gibi geliyor, yaka silkiyorum. Bazen de onu anımsatan bir şey uzun süre karşıma çıkmadıysa, işler yolunda değilmiş gibi hissedip ürküyor, etrafı yokluyorum... Philip Seymour Hoffman'ın "Along Came Polly"de canlandırdığı Sandy Lyle karakteri gibi manyak bir aktör eskisine dönüşmem umarım :)))

Fazla anlam atfetmek mi? Evet, öyle! "2 Genç Kız"ın zaman zaman güzel tesadüflerle ziyarete gelmesine bayılıyorum.Teşekkürler İsmail Karadoğan ve Sekrat, sözleriniz bu kıza yakışmış:)

2 yorum:

  1. Sarkinin kaydini tamamladiktan sonra hepimizi tek bir dusunce etrafinda toplayan Behiye oldu. Sarkinin sozleri sanki hikayesiyle bizi derinden etkileyen Behiye' yi cagiriyordu. Elbette Bizim icin Behiye karakterine boylesine unutulmaz bir bicimde hayat veren sevgili Feride Cetin' in yeri apayri. Onun destegi, onun yuce gonullulugu ile karsilasmak bizi fazlasiyla muteessir etti. Yazilari ve oyunculugu ile her daim bize ilham kaynagi olmaya devam edecek. İyi ki varsin Feride

    YanıtlaSil
  2. Feride Hanım desteğiniz için çok teşekkür ederiz, sizin gibi değerli bir oyuncunun desteğini ve beğenisini kazanmak bizi çok mutlu etti.

    YanıtlaSil